Hakkımızda

Bigboy TechnologiesBigboy Technologies LLC; Asnet Bilgi Sistemleri’nin dünya pazarlarına açılma projesi sonucu 2003 yılında kurulmuştur.

İlk yılında USB Flash Bellek alanında çalışmalarını yoğunlaştıran Bigboy Technologies, 2004 yılında yaptığı antlaşmalar ile Cisco ürünleri için sisteme özel bellek temin etmeye başlamıştır. 2005 yılında Samsung ve diğer endüstri devleri ile yapılan anlaşmalar ile bellek, dijital medya, USB bellek ürünlerinde kalite en yüksek seviyeye çıkarılmıştır. En kaliteli ürün ve en iyi hizmeti vermek için çalışan Bigboy Technologies yeni yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

Bigboy Technologies; kullanıcılara kurumsal ve kişisel tüm uygulamalar için bellek çözümleri sunmaktadır. Bu çözümlerden başlıcaları; sisteme özel bellekler, özel uygulamalara yönelik cihazlara uygun bellek teminidir.

www.bigboytech.com websitesi aracılığı ile kullanıcılara 24 saat destek vermektedir. Amacımız kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak; en iyi ürünü ve en kapsamlı teknik desteği sağlamaktır.
Bigboy Technologies; Asnet’in sektördeki deneyim ve uzmanlığını dünya pazarında temsil etmektedir.

Başarının müşteriye bağlı olduğunu bilinci ile en iyi ürün ve hizmeti vermek için çalışmalarımız sürecektir.

NCAGE Kodu: 5GV23